Németh meghívása

A. A.A. A.
2008.04.04. 00:59
Címkék

Május 18-án nosztalgia Európa-válogatott lép pályára Montenegróban, Maja Bulatovics búcsúmeccsén a hazaiak ellen. A vendégeknél főleg olyan hölgyek szerepelnek, akik felhagytak az aktív játékkal, vagy ha nem, olyan korba értek, amikor szinte minden ízületük – s talán a családjuk is – tiltakozik a versenyszerű kézilabdázás ellen. Meghívót kapott az NB II-es Érd jobbátlövője, Németh Helga is, aki Magyarország színeiben 1995-ben világbajnoki ezüstérmet, 1996-ban olimpiai bronzérmet szerzett. Nagy nevekkel játszhat majd együtt: a norvég Kjersti Grinivel, aki tagja volt az atlantai bronzmeccsen legyőzött norvég válogatottnak; az osztrák Ausra Fridrikasszal, aki átlövéseiről híres; a német Bianca Urbankéval, aki a Eurythmics legendás énekesnője, Annie Lennox külsejével tűnt fel a pályán; sőt a román Luminita DinuHutupannal is, aki 36 esztendősen még mindig a világ egyik legjobb kapusa. Magyar és osztrák válogatottként Rácz Mariann is annak számított a nyolcvanas-kilencvenes években, ő az Európa-válogatott egyik edzője lesz.

Legfrissebb hírek

Az uruguayi és a mexikói futballról, az ETO új vezetőedzőjéről – egy Mexikóben dolgozó uruguayi edző szemszögéből

Foci vb 2026
34 perce

„Életem egyik legrosszabb napja ez” – de Nico Williams nem adja fel

Foci vb 2026
36 perce

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
41 perce

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
54 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
1 órája

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
1 órája

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
1 órája

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik