Honvéd–OSC: jöhet a finálé

R. B. B.R. B. B.
2008.05.19. 00:54
Címkék

A februári – sikerrel megvívott – olimpiai selejtező miatt csak most rendezik meg a női bajnokság végső küzdelmeit. A fináléban a Dunaújváros ötös bajnoki aranysorozatát megszakító, két éve uralkodó, címvédő Domino-Honvéd, illetve a két ötödik hely után tavaly bronzérmes OSC-Cemelog találkozik. A légiósok és a szentesi Szremkó Krisztina kivételével a két fővárosi klub pólósai – négy három arányban a Kőér utcaiak javára – voltak tagjai a kvótát kiharcoló női együttesnek. A szombaton kezdődő döntő az egyik fél harmadik győzelméig tart, a meccsek közül a május 26-it közvetíti a Sport Tv, utána 28-a és 31-e az esetleges negyedik és ötödik meccs időpontja. A kupadöntőben az OSC diadalmaskodott, a bajnokságban egyaránt kétszer-kétszer győzték le egymást a felek, megjósolhatatlan tehát, hogy a BEK-ben a legjobb nyolcig jutó Honvéd vagy a LEN-kupa-bronzérmes OSC ünnepelhet-e május végén.

Legfrissebb hírek

Jenner: Letértünk az útról, ami korábban meghatározta a holland futballt; Sinner Wimbledonban címet védene

E-újság
7 perce

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
8 perce

Egy telefon bánta a hullámzást a kanadaiak meccsén – videó

Foci vb 2026
18 perce

Videó: ezzel a góllal búcsúztatta Kanada Dél-Afrikát

Foci vb 2026
26 perce

Kanada az első nyolcaddöntős, mutatjuk a hétfői programot

Foci vb 2026
51 perce

Eustáquio a 92. percben döntött, és továbblőtte Kanadát a legjobb 16 közé a világbajnokságon

Foci vb 2026
1 órája

Kanada a rendes játékidő ráadásában betalált, és kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
1 órája

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik