Több embert a strandra!

K. G.K. G.
2008.06.26. 23:20
Címkék

Csütörtökön a Városligeti Műjégpályán tartották a Nestea magyar strandröplabda-bajnokság sajtótájékoztatóját, amelyen a Magyar Röplabdaszövetség tisztségviselőin, a főszponzor képviselőin, illetve a versenyszervezőkön kívül Elbert Gábor, az Önkormányzati és Területfejlesztési Minisztérium sport szakállamtitkára is megjelent. A résztvevők mindegyike hangsúlyozta a sportág fontosságát, hiszen egy, a strandon mindenki számára könnyedén elérhető tömegsportról van szó, ahol profik és amatőrök egy helyen játszhatnak, így pedig különösen fontos a népszerűsítése. A hivatalos megnyitó után a tavalyi bajnokok részvételével rövid bemutatót is láthattak a megjelent vendégek. A bajnokság első mesterversenyét – amely a legrangosabb hazai tornának számít – július 4. és 6. között a Balaton északi partján található Vonyarcvashegyen, a döntőt pedig, amelyen nemenként a legjobb tizenhat páros vehet részt, augusztus 8-án és 9-én Balatonbogláron rendezik meg.

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
21 perce

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
28 perce

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 0–0

Foci vb 2026
30 perce

Az L-csoportban is befejeződtek a küzdelmek, Anglia, Horvátország és Ghána is továbbjutott

Foci vb 2026
45 perce

Horvátország Ghána legyőzésével csoportmásodikként jutott tovább

Foci vb 2026
50 perce

Ezúttal elmaradt az erődemonstráció, Anglia Bellingham vezérletével hozta a kötelezőt Panama ellen

Foci vb 2026
51 perce

Bellingham és Kane öt percen belül betalált – videók

Foci vb 2026
1 órája

Martínez változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik