Józsáék és Bagicsék nyertek

K. G.K. G.
2008.07.20. 23:33
Címkék

A Bagics Balázs, Tóth Gábor, és a Dambendzet Nathalie, Józsa Zsuzsanna páros győzelmét hozta a Nestea magyar strandröplabda-bajnokság második, agárdi mesterversenye. A női döntőben az első szettet némi meglepetésre a Kiss Regina, Nyári Virág kettős nyerte meg, ám a folytatásban magára talált a címvédő Dambendzet, Józsa duó, és végül játszmahátrányból fordítva viszonylag simán nyert. „Bemelegítettünk, majd közölték, hogy csak negyedóra múlva kezdődik a meccs, erre rá is ment az első szettünk – mondta a döntő után Dambendzet. – Tavaly is döcögött a szekerünk az első tornán, így azt kaptam, amit vártam.” A férfiak döntőjében is érdekelt volt a bajnoki címvédő (Koch Róbert és ifj. Nagy Péter párosa), ám Bagics Balázs és Tóth Gábor kettőse ezen a tornán megállíthatatlannak bizonyult. „Tavaly jött a közös versenyzés ötlete, de sajnos csak keveset tudunk együtt készülni, így minket is meglepett a győzelem. Sajnos kevés közös edzéslehetőségünk van, ezért sosem helyezésben gondolkodunk, mindig csupán a legjobbunkat szeretnénk nyújtani” – mondta a tornagyőztes Bagics Balázs.

Legfrissebb hírek

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
6 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
7 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
31 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
34 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
50 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
52 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik