Öröm az ürömben

SZ. E. M.SZ. E. M.
2008.08.02. 23:33
Címkék

Bár az Arsenal 1–0-s vereséggel kezdte az Emirates-kupát, a szombaton kezdődő minitorna eredményein kívül is történtek jelentős események a klub háza táján. A Barcelonával és a Milannal is hírbe hozott, többször is elégedetlenkedő Emmanuel Adebayor kijelentette: továbbra is az „ágyúsoknál” folytatja pályafutását.

„Mindenki előtt kijelenthetem, hosszabbítok az Arsenallal – nyilatkozta az előző szezonban 30 gólig jutó támadó a klub honlapján. – Sohasem mondtam olyat, hogy elhagynám az Arsenalt, és örülök, hogy sikerült megegyeznünk. Három év van hátra a szerződésemből, amelyet szeretnék még két-három esztendővel megtoldani.

Arsene Wenger örömmel üdvözölte a hírt, és megerősítette, szó sem volt a játékos távozásáról. A francia szakember arról is beszélt, hogy az előző idény végén felvetődő kétségei ellenére a következő évadban is William Gallas lesz az Arsenal csapatkapitánya.

Az Emirates Stadionban rendezett tornára visszatérve: a hamburgi Rafael van der Vaart még a kispadra sem ült le a Real Madrid elleni mérkőzésen, és ez megerősíti azon spanyol értesüléseket, hogy a középpályás a királyi gárdában folytatja pályafutását.

Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
37 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
43 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
54 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
1 órája

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik