Testvérharc a homokban

K. G.K. G.
2008.08.02. 23:33
Címkék

Az idei harmadik, gyenesdiási mesterverseny az utolsó alkalom a párosok számára, hogy biztosítsák helyüket az augusztus 8-án és 9-én sorra kerülő balatonboglári tizenhatos döntőben. Talán ennek volt köszönhető, hogy az élmezőny minden párosa képviselteti magát a Keszthely melletti községben. Már szombaton akadt több érdekes párosítás is: a címvédő Koch Róbert, ifj. Nagy Péter duó az idény elején megállíthatatlan Koch Norman, Szauter Péter kettőssel találkozott – és győzött viszonylag sima mérkőzésen. Hozzájuk hasonlóan két szettben diadalmaskodott az elmúlt két versenyt megnyerő Bagics Balázs, Tóth II Gábor kettős a Balázs öccse, Bagics Bence vezette páros ellen. Felnőttversenyen először indult a korábbi nagyszerű jégkorongozó, Ancsin János lánya, Ancsin Kitti (partnerével, Dékány Bernadettel sikeresen felverekedték magukat a főtáblára), és az édesapa nem hagyhatta ki lánya első szereplését: szombaton egész nap a pálya mellett szorított.

Legfrissebb hírek

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
1 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
7 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
13 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
24 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
40 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
45 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
50 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik