| Ljubov Sutova (Oroszország)–Szász Emese (Magyarország) 15:12 |
Elbúcsúzott a női párbajtőrtorna második fordulójában Szász Emese. A magyar vívó 15:12-re kapott ki az orosz Ljubov Sutovától.
A csapatban vb-ezüstérmes Sutova 10:10 után az utolsó harmadban jobban koncentrált, és a negyeddöntőbe jutott."Ennél jobb vívással lehetett volna csak megverni Sutovát. Ő klasszisokkal jobb, mint algériai riválisom volt. Mostanában elkerültük egymást, de tudtuk, hogy kétesélyes az asszó. Nem okolhatok senkit, jobban kellett volna teljesítenem" – nyilatkozta szomorúan Szász. Az egyetlen versenyben maradt magyar, Mincza-Nébald Ildikó a kanadai Schalm ellen magyar idő szerint 9.30-kor vív.
VÍVÁS
VÍVÁS
| Ljubov Sutova (Oroszország)–Szász Emese (Magyarország) 15:12 |
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: aranyéremért vív a női párbajtőrcsapat!
Egyéb egyéni
2026.06.21. 15:26

Vívó Eb: elődöntőt vív női párbajtőrcsapatunk
Egyéb egyéni
2026.06.21. 13:27

Eb-bronzérmes a párbajtőröző Muhari Eszter
Egyéb egyéni
2026.06.18. 21:29

Vívó Eb: Muhari Eszter érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.18. 19:28
Ezek is érdekelhetik



