Két játékos hosszabbít

S. G.S. G.
2008.10.30. 23:23
Címkék

A remekül szereplő Vasasban hamarosan szerződést hosszabbíthat néhány kulcsjátékos. A rajt előtt sokat kritizált Jámbor János tulajdonos öt év gyengébb szereplés után olyan csapatot hozott össze a XIII. kerületben, amely méltó lehet a nagy elődökhöz, s ez őt dicséri. Az üzletember a földön tartotta a fizetéseket, nem dobálózott átigazoláspénzekkel vagy mesebeli juttatásokkal. Hogy Jámbor János valóban távozik-e Angyalföldről, mint ahogy korábban bejelentette, néhány héten belül eldől. Mindenesetre már megkezdődtek a tárgyalások a jövővel kapcsolatban. Hamarosan egy tengerentúli és egy európai befektetőjelölttel ülnek le a Vasas vezetői. De nem csak a háttérre figyelnek, amint beszámoltunk róla, Vancsa Miklós ügyvezető többször beszélt már a csapat kulcsjátékosaival. Németh Gábornak, Németh Norbertnek és Lázok Jánosnak a jövő nyáron jár le a szerződése, s információink szerint előbbi kettővel gyakorlatilag mindenben megegyeztek a folytatásról. Ez azt jelentheti, hogy a kapus és a házi gólkirály újabb kétéves szerződést írhat alá. Lázok János korábban többször is hangsúlyozta, itthon csak a Vasasban szeretne futballozni, ám elképzelhető, hogy a csatár már a télen külföldön folytatja.

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
3 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
19 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
23 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
28 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
41 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
41 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
41 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
47 perce
Ezek is érdekelhetik