Triplázásra hajtanak

F. Z.F. Z.
2009.02.19. 22:55
Címkék

Csütörtökön megtartották a Magyar Kupa négyes döntőjének sor­solását, egyben a rendezői licitet. Fortuna kegyes volt a két „nagyágyúhoz”, azaz a kétszeres címvédő MKB-Euroleasing Sopronhoz és a MiZo Pécshez, ugyanis a két rivális elkerülte egymást. Előbbi a Győrrel, utóbbi a Szegeddel találkozik az elődöntőben, így ha érvényesül a papírforma, létrejöhet az álomdöntő, amelynek házigazdája Sopron lesz.

„Szerettünk volna rendezni, hiszen a kupagyőztes vándorserleget kap, amelyet ha sorozatban háromszor megnyer, a tulajdonába kerül. Az elmúlt két évben győztünk, célunk, hogy megint mi legyünk a legjobbak, és a kupa bekerülhessen a vitrinünkbe. A licit részleteiről nem beszélnék, legyen elég annyi, a rendezésre pályázók között a várt nagy csata elmaradt. Igazi kosárünnepet tervezünk Magyarország jelenlegi legjobb négy női együttesével” – mondta Török Zoltán, a soproniak ügyvezetője.

A program szerint március 28-án lesz az elődöntő, majd másnap a bronzmeccs (15 óra) és a finálé (17.30), amelyet az előzetes tervek szerint élőben közvetít a Sport1.

Legfrissebb hírek

Az uruguayi és a mexikói futballról, az ETO új vezetőedzőjéről – egy Mexikóben dolgozó uruguayi edző szemszögéből

Foci vb 2026
33 perce

„Életem egyik legrosszabb napja ez” – de Nico Williams nem adja fel

Foci vb 2026
36 perce

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
40 perce

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
54 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
1 órája

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
1 órája

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
1 órája

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik