Dragoljub Bekvalac bekeményített

S. G.S. G.
2009.03.11. 23:49
Címkék

Tarmo Kink ismét gólt szerzett. Lehetne ez is a mérkőzés egyik pozitívuma a győriek számára, ám történt ennél érdekesebb eset is Kazincbarcikán.

A helyi csapat igazi kupa-specialistának számít, évről évre megnehezíti az első osztályban szereplő riválisok dolgát. Ebben a kiírásban sem volt másként, a barcikai fiúk korábban a Vasast búcsúztatták, és most is úgy szálltak harcba, hogy meglepik a bajnokságban jól kezdő és alaposan megerősített Győri ETO-t. S hogy ez nem volt afféle ábrándozás, jelzi, hogy a félidőben még a hazaiak vezettek.

Csakhogy ekkor történt valami.

Megbízható információink szerint Dragoljub Bekvalac, az ETO edzője a következőket mondta já­tékosainak: „Vesztésre állunk egy góllal, s ha még egyet kapunk, fejenként háromezer euróra büntetek meg mindenkit…”

Háromezer euró, az csaknem egymillió forint – fejenként!

A szerb szakember fenyegetése hatott, a fordulás után a Győr nagyobb sebességre kapcsolt, és izgalmas találkozón fordított. Tarmo Kink, a zöld-fehérek észt válogatott labdarúgója ezen a találkozón is bizonyította, hogy jó vásárt csináltak vele a győriek. Arról nem is beszélve, hogy a szerb mester még sokat spórolhat a klub kasszájának: egy-egy gyengébb produkció után máris jöhet a háromezer eurós fenyegetés…

Legfrissebb hírek

Az L-csoportban is befejeződtek a küzdelmek, Anglia, Horvátország és Ghána is továbbjutott

Foci vb 2026
5 perce

Horvátország Ghána legyőzésével csoportmásodikként jutott tovább

Foci vb 2026
10 perce

Ezúttal elmaradt az erődemonstráció, Anglia Bellingham vezérletével hozta a kötelezőt Panama ellen

Foci vb 2026
11 perce

Bellingham és Kane öt percen belül betalált – videók

Foci vb 2026
25 perce

Martínez nem változtatott a portugál kezdőcsapaton – így állnak fel a K-csoportban

Foci vb 2026
45 perce

Sucic gólja után még egyenlített Ghána, Vlasic fejesére nem jött válasz – videó

Foci vb 2026
1 órája

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
1 órája

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
1 órája
Ezek is érdekelhetik