A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) illetékes bizottsága csökkentette Ionel Ganeának, a Politehnica Timisoara korábbi válogatott csatárának eltiltását: a játékost eredetileg 22 mérkőzésre büntették, a mostani döntés szerint azonban "csak" 16-ot kell kihagynia.
A 34 éves futballistát még augusztus végén tiltották el, mert néhány nappal korábban, a Rapid Bucuresti elleni találkozón fojtogatta a partjelzőt.Ganea azt követően veszítette el fejét, hogy a játékvezető az asszisztens "beintésére" felmutatta neki a második sárga lapot. A csatár ekkor rárontott a partjelzőre, és csak csapattársai tudták megfékezni. A lefújást követően ismét támadásba lendült, ám a helyi biztonsági erők megakadályozták a dulakodást.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

A ráadásban bukta el a győzelmet a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.04.15. 18:38
Ezek is érdekelhetik



