Románia: csökkentették Ganea eltiltását, "csak" 16-ot hagy ki

2007.11.09. 15:22
A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) illetékes bizottsága csökkentette Ionel Ganeának, a Politehnica Timisoara korábbi válogatott csatárának eltiltását: a játékost eredetileg 22 mérkőzésre büntették, a mostani döntés szerint azonban "csak" 16-ot kell kihagynia.
A 34 éves futballistát még augusztus végén tiltották el, mert néhány nappal korábban, a Rapid Bucuresti elleni találkozón fojtogatta a partjelzőt.Ganea azt követően veszítette el fejét, hogy a játékvezető az asszisztens "beintésére" felmutatta neki a második sárga lapot. A csatár ekkor rárontott a partjelzőre, és csak csapattársai tudták megfékezni. A lefújást követően ismét támadásba lendült, ám a helyi biztonsági erők megakadályozták a dulakodást.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42

Románia: Gheorghe Hagi 25 év után tér vissza a válogatott élére

Minden más foci
2026.04.20. 13:59

A ráadásban bukta el a győzelmet a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.04.15. 18:38
Ezek is érdekelhetik