Horvátország: Bilic meghívja Eduardót az edzőtáborba

2008.03.25. 17:19
A horvát válogatott szövetségi kapitánya, Slaven Bilic azt szeretné, hogy a súlyos sérülést szenvedett Eduardo is legyen ott az Eb-n a csapat edzőtáborában.
A kapitány szerint morálisan nagy segítséget nyújthat a nemzeti együttes számára az Arsenal futballistájának jelenléte, és a játékosnak is jót tehet lelkileg, hogy együtt lehet társaival.Eduardo az Arsenal Birmingham elleni mérkőzésén szenvedett lábtörést februárban, így 9 hónapra kidőlt a sorból.
Legfrissebb hírek

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
2026.06.24. 18:38

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Ritmikus gimnasztika: Pigniczki az összetett 27. helyéről várja a folytatást az Eb-n

Torna
2026.05.28. 18:38

Asztalitenisz Eb: női csapatunk a nyolcaddöntőben búcsúzott

Egyéb egyéni
2025.10.16. 11:46

Véget ért a szenior padel Eb, a magyar kapitány életet mentett

Egyéb egyéni
2025.10.13. 11:25

Sikeres Eb-t zártak a magyar fekvenyomók

Egyéb egyéni
2025.10.02. 13:27

Megvan a magyar keret az evezős beach sprint Eb-re

Egyéb egyéni
2025.10.02. 10:07

Visszatérhet az úszók, atléták és tornászok közös Eb-je

Úszás
2025.09.29. 13:18
Ezek is érdekelhetik