A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) a honlapján közzétette, hogy visszavette tagjai közé Albániát. A FIFA korábban azért függesztette fel Albánia tagságát, mert, az ország kormánya beleavatkozott az Albán Labdarúgó Szövetség működésébe.
A nemzetközi szövetség legfrissebb közleményéből kiderül, hogy Ylli Pango sportminiszter új szerződést kötött az Albán Labdarúgó Szövetséggel, és elállt a szervezet ellen indított bírósági pertől is.A tagságából márciusban felfüggesztett albánok egyébként hazánkkal azonos világbajnoki selejtezőcsoportban vannak.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik

