Románia: visszatért a Dinamo Bucuresti-be a válogatott támadó

2008.07.25. 23:36
Címkék
Hét év légióskodás után visszatért a Dinamo Bucuresti csapatába Marius Niculae, a román válogatott támadója.
A 27 éves játékos négyéves szerződést írt alá nevelőegyesületénél. Hétéves légióskarrierje alatt négy együttesben is megfordult: a Sporting CP, a Standard Liége, a Mainz és az Inverness mezét viselte.„Több klub is érdeklődött, de mondtam a skót vezetőknek, hogy kizárólag a Dinamóban szeretnék játszani” – nyilatkozta Niculae.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Románia: a súlyos sérülés után pályára érkező mentő elakadt az esőben, a játékosoknak kellett betolni – videó

Minden más foci
2026.05.01. 10:42

Románia: Gheorghe Hagi 25 év után tér vissza a válogatott élére

Minden más foci
2026.04.20. 13:59

A ráadásban bukta el a győzelmet a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.04.15. 18:38
Ezek is érdekelhetik