Kocsmai összetűzésbe keveredett a skót bajnok Celtic két játékosa, egyiküket letartóztatta a rendőrség.
A skót válogatott Scott Brown és a fiatal hátvéd Darren O’Dea a glasgow-i Bamboo Clubban keveredtek összetűzésbe más látogatókkal.A két játékos közül O’Dea-t a rendőrség vitte el, majd elengedte az őrizetből. A balhé után egy 18 és egy 19 éves fiatalembert is őrizetbe vettek a rendőrök.
Legfrissebb hírek

Nem Robbie Keane lett a Celtic menedzsere – hivatalos
Minden más foci
2026.06.11. 14:46

A Celtic 43. alkalommal nyerte meg a Skót Kupát
Minden más foci
2026.05.23. 18:45
Ezek is érdekelhetik





