A Román Labdarúgó-szövetség igazgatója, Ionut Lupescu szerint, ha beigazolódik, hogy a Steaua Bukarest vezetői valóban bűnösek az elmúlt szezon végi „lepénzelési” kísérletben, akkor a bukaresti csapatnak sportvonalon is bűnhődni kell – olvasható a mediatica.ro portálon. Ebben az esetben az is elképzelhető, hogy az egyik legnagyobb múltú román csapatot a második ligába száműzik.
A bukaresti klubtulajdonost, Gigi Becalit és körét megvesztegetési kísérlettel vádolják, miután küldöncénél megtalálták és lefoglalták a kolozsvári Universitatea játékosainak szánt 1.7 millió eurót. Ezt a pénzt abban az esetben kapták volna meg a futballisták, ha a CFR nem nyeri meg a meccsét ellenük.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik




