Issa Hayatou, az Afrikai Labdarúgó-szövetség elnöke kijelentette: továbbra is kétévente rendezik meg az Afrikai Nemzetek Kupáját. A lebonyolítás rengeteg kritikát kap, különösen az európai kluboktól.
„Ki van zárva a négyévenkénti lebonyolítás. Az Afrika-kupa rengeteg országnak segít, hogy fejlessze infrastruktúráját. Marad a jelenlegi rendszer" – mondta a Luandában tartózkodó sportvezető.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






