Nagyon kemény (ön)kritikát gyakorolt Vahid Halilhodzic, az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az Algéria elleni Afrika-kupa-búcsú után.
„Egy jó csapat nem engedheti ki így a kezéből a győzelmet. Elfogadhatatlan a teljesítményünk. Mindenkinek vállalnia kell a felelősséget, természetesen nekem is. Öt-hat kitűnő játékosunk van, de sorozatban elveszítjük a párharcokat. Mentálisan gyenge a csapat. Szégyenkezve térünk haza, elnézést kérünk az elefántcsontparti drukkerektől" – mondta a tréner a SAPA hírügynökségnek.
Legfrissebb hírek

Pépé duplázott, Elefántcsontpart már kettővel vezet
Foci vb 2026
2026.06.25. 23:28

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:00
Ezek is érdekelhetik



