A Horvát Labdarúgó-szövetség döntése értelmében egy héttel elhalasztják a bajnokság tavaszi rajtját.
A bajnokság február 19-én indult volna, ám a rossz időjárás miatt csak február 27-én játszanak egymással tétmeccset a csapatok.
A szövetség azután döntött a csúsztatás mellett, hogy a következő hétre is jelentős mennyiségű havat várnak. A halasztást egyébként több olyan város csapata is kérte, ahol a legtöbb csapadék esett.
Persze nem mindenki értett egyet, a dalmáciai klubok úgy vélik, lehetne az eredeti időpontban is játszani.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re
Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17
Ezek is érdekelhetik





