LA Galaxy: Beckham magával akarja vinni Ronaldinhót - lapértesülés

2010.06.23. 18:32
A spanyol sport.es információi szerint David Beckham szeretné magával vinni a Los Angeles Galaxy labdarúgócsapatához milánói csapattársát, a brazil Ronaldinhót.

A brazil aranylabdás helyzete honfitársa, Luís Fabiano érkezésével megrendülhet az AC Milannál, míg az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságot akár egymaga képes lenne új dimenzióba helyezni.

Az amerikai klubok igen kitartóan próbálják elcsábítani az európai sztárklubok mellékvágányra kerülő sztárjátékosait: a New York Red Bull Thierry Henryért jelentkezett be, de van érdeklődés az MLS-ből David Trezeguet, Alessandro del Piero vagy éppen Zé Roberto iránt.

Beckham 2007-ben szerződött nem kis meglepetést keltve az LA Galaxyhez, de 2009-ben és 2010-ben is megtalálta a módját, hogy a bajnoki szünetben kölcsönjátékosként az AC Milant erősítse.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
19 órája

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Hírességek, mint futball-befektetők: igazi újítás vagy múló trend?

Képes Sport
2025.01.17. 12:23

Videó: „Adjátok ide a kib***ott mikrofont!” – Marco Reus így ünnepelte a Galaxy bajnoki címét

Minden más foci
2024.12.09. 08:35

A Los Angeles a New York legyőzésével történelme során hatodszor az MLS csúcsán – videó

Minden más foci
2024.12.08. 08:25

A Los Angeles Galaxy és a New York Red Bulls meccsel az MLS döntőjében

Amerikai sportok
2024.12.01. 08:15

MLS: duplázott a korábbi ferencvárosi, főcsoportdöntős a Galaxy és az Orlando is

Amerikai sportok
2024.11.25. 08:01
Ezek is érdekelhetik