A játékvezetők javadalmazása feletti nézeteltérés, illetve a bírók sztrájkja miatt nem kezdődhetett el a hét végén az uruguayi labdarúgó-bajnokság 2010–2011-es idénye.
„Nem vagyunk gengszterek, igényeinket nem a bajnoki rajt előtti utolsó pillanatban, hanem már hónapokkal ezelőtt a szövetség elé terjesztettük" – mondta a játékvezetők szakszervezetének egyik vezetője. Az egyeztetések a héten folytatódnak, ezzel együtt nem biztos, hogy a hét végén lesz bajnoki forduló.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







