Argentína: a kapitány szeretné, hogy Messi játsszon Japán ellen

2010.09.21. 11:29
Az argentin labdarúgó-válogatott ideiglenes szövetségi kapitánya, Sergio Batista reméli, hogy Lionel Messi a következő hónapban már pályára léphet a Japán elleni félkészülési mérkőzésen.

Az albiceleste október 8-án mérkőzik meg a „kék szamurájokkal”, de az aranylabdás játékos pályára lépése kérdéses, mert megsérült az Atlético Madrid ellen 2–1-re megnyert vasárnapi bajnoki hajrájában.

„Beszéltem Lionellel, és játszani szeretne, de egyeztetnünk kell majd az orvosokkal, mert nem akarjuk erőltetni a játékát. Ha szükséges, akkor várunk, mivel nem szeretnénk ellentétbe kerülni a Barcelonával, amely klub mindig korrekten viselkedett Argentínával” – nyilatkozta Batista.

„Beszéltem Lionellel, és játszani szeretne, de egyeztetnünk kell majd az orvosokkal, mert nem akarjuk erőltetni a játékát. Ha szükséges, akkor várunk, mivel nem szeretnénk ellentétbe kerülni a Barcelonával, amely klub mindig korrekten viselkedett Argentínával” – nyilatkozta Batista.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Jordánia–Argentína 0–2

Foci vb 2026
57 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
1 órája

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
5 órája

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
9 órája

Ki-ki meccsre készül Algéria, miközben forr az öltöző

Foci vb 2026
13 órája

Messi nem lesz kezdő Jordánia ellen

Foci vb 2026
15 órája

Lionel Messi és Argentína négyszer több reakciót váltott ki, mint a Super Bowl

Foci vb 2026
2026.06.26. 03:44

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26
Ezek is érdekelhetik