Pénzbírság után eltiltással is sújtotta klubja, a Santos az egyik legnagyobb brazil labdarúgó-tehetséget, Neymart.
A 18 éves támadó a hírek szerint játékostársai és újságírók előtt szidta és kritizálta a Santos vezetőedzőjét, Dorival Júniort, amiért a szakember nem engedte neki, hogy ő végezzen el egy tizenegyest az Atlético Goianiense ellen 4–2-re megnyert bajnoki mérkőzésen.
A klubvezetőség előbb megbírságolta a játékost (az összeget nem hozták nyilvánosságra), Neymar bocsánatot kért, de az ügy ezzel nem zárult le. Dorival közölte: lemond, ha Neymar nem kap súlyosabb büntetést. A támadó így a Guarani elleni, vasárnapi mérkőzés kihagyására kényszerül, és kérdés, hogy a jövő héten visszatérhet-e a csapatba.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



