Argentína: Zanettinek fáj, hogy két világbajnokságra sem vitték el

2010.11.04. 16:39
Javier Zanetti, az Internazionale és az argentin labdarúgó-válogatott veterán hátvédje hosszabb interjút adott a FIFA hivatalos honlapjának, s arról is beszélt, miként élte meg „világbajnoki mellőzöttségét" – Zanettit, mint ismeretes, sem a 2006-os, sem a 2010-es vb-re nem nevezték.

„Mindkét alkalommal ugyanolyan fájdalmat okozott, hogy kihagytak. Kész voltam legjobb tudásom szerint segíteni a hazámat 2006-ban és az idén is, de nem én hoztam meg a döntést... Azzal tisztában vagyok, hogy a legjobbamat hoztam a pályán, és az ott nyújtott teljesítményemmel kiérdemeltem volna a kerettagságot" – nyilatkozta az Inter csapatkapitánya.

Legfrissebb hírek

Lionel Messi és Argentína négyszer több reakciót váltott ki, mint a Super Bowl

Foci vb 2026
23 órája

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
2026.06.25. 21:26

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38

Mourinhónak nem kell a marokkói szupertehetség, az argentin világbajnokra fáj a foga – sajtóhír

Foci vb 2026
2026.06.23. 15:30

Vb 2026: az egekbe szöktek a jegyárak a lehetséges Messi–Ronaldo negyeddöntőre

Foci vb 2026
2026.06.23. 13:48

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
2026.06.22. 22:09

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón

Foci vb 2026
2026.06.22. 21:27

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját, aztán a 18.-at is – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
2026.06.22. 21:25
Ezek is érdekelhetik