Horvátország: 21 letartóztatás a horvátországi bundabotrány kapcsán
A horvát rendőrség 21 embert, köztük három volt élvonalbeli labdarúgót helyezett vád alá fogadási csalás és bundázás vádjaival.
A rendőrség hétfői közleménye szerint 19 horvát és 2 szlovén állampolgárságú személy van a letartóztatottak között.
„Három embert vádolunk azzal, hogy játékosokat, edzőket és menedzsereket fizetett le a horvát első osztályban a mérkőzések eredményeinek alakításáért" – áll a közleményben.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re
Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17
Ezek is érdekelhetik






