Labdarúgás: Neymar nem érzi úgy, hogy bocsánatot kellene kérnie

2011.04.01. 11:55
Címkék
A brazil labdarúgó-válogatott fiatal csillaga, Neymar a skót szövetség (SFA) levele ellenére sem érzi úgy, hogy bocsánatot kellene kérni azokért a megjegyzésekért, melyeket a Skócia elleni felkészülési mérkőzés után tett, miután a második góljának ünnepelése során egy német turista banánnal dobta meg. A Santos futballistája rasszistának nevezte a skót közönséget.
„Meglepett a skót szövetség tegnapi levele, melyben bocsánatkérést követelnek. Elszomorított, ami történt, azonban nem vádoltam senkit sem, így nem értem, miért kellene visszavonnom, amit mondtam. A történtek után kissé ironikus, amit a skótok cselekedtek, hiszen bocsánatkérést inkább mi várhatnánk. A magam részéről az ügyet lezártnak tekintem" – nyilatkozta Neymar.

Brazília Neymar duplájával múlt hét vasárnap Londonban 2–0-ra legyőzte Skóciát felkészülési mérkőzésen.

Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt

Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt

Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó

Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Neymar a pályán – először játszott ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
2026.06.25. 01:46

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?

Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42

Roger Milla bolondot csinált a kolumbiai kapusból, majd óriásit táncolt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.23. 18:05

Időutazás a szocializmus lábától Isten kezéig – vb-videók

Minden más foci
2026.06.22. 18:04

Ancelotti ígéri, Neymar az utolsó csoportmeccsen már bevethető lesz

Foci vb 2026
2026.06.20. 15:25
Ezek is érdekelhetik