A brazil labdarúgó-válogatott fiatal csillaga, Neymar a skót szövetség (SFA) levele ellenére sem érzi úgy, hogy bocsánatot kellene kérni azokért a megjegyzésekért, melyeket a Skócia elleni felkészülési mérkőzés után tett, miután a második góljának ünnepelése során egy német turista banánnal dobta meg. A Santos futballistája rasszistának nevezte a skót közönséget.
„Meglepett a skót szövetség tegnapi levele, melyben bocsánatkérést követelnek. Elszomorított, ami történt, azonban nem vádoltam senkit sem, így nem értem, miért kellene visszavonnom, amit mondtam. A történtek után kissé ironikus, amit a skótok cselekedtek, hiszen bocsánatkérést inkább mi várhatnánk. A magam részéről az ügyet lezártnak tekintem" – nyilatkozta Neymar.
Brazília Neymar duplájával múlt hét vasárnap Londonban 2–0-ra legyőzte Skóciát felkészülési mérkőzésen.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



