Irán: erkölcstelen gólöröm miatt eltiltottak két futballistát
Erkölcstelen gólöröm miatt eltiltottak két válogatott labdarúgót Iránban, és csökkentették a fizetésüket is. A jelenetet észlelő, de nem jelentő menedzsert elbocsátotta a klubja.
A Perszepoliszt erősítő Mohammad Noszrati úgy ünnepelte meg a találatát a Damas Gilan elleni bajnokin, hogy megragadta csapattársa, Sejsz Rezaei ülepét. Bár a futballisták ártatlan tréfának nevezték a mozdulatot, átmenetileg mindkettejük játékjogát felfüggesztették, és 15 százalékkal csökkentették a fizetésüket.
A Perszepolisz ráadásul menesztette a klublegendának számító Mahmud Kordbin menedzsert, mivel látta a vitatott gólörömöt, de sem a vezetőségnek, sem a szövetségnek nem szólt róla.
Legfrissebb hírek

Irán legutóbbi vb-győzelme nem akárhogyan született meg
Foci vb 2026
2026.06.26. 18:16
Ezek is érdekelhetik




