MLS: David Beckhamet az év legjobb visszatérőjének választották

2011.11.15. 00:39
Az idén David Beckham, a Los Angeles Galaxy játékosa kapta meg az év legjobb visszatérő játékosának járó elismerést (MLS Comeback Player of the Year) a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban – jelentették be helyi idő szerint hétfőn.

Achillesín-sérülése miatt Beckham szinte a teljes tavalyi idényt kihagyta, ám felgyógyulása után sikerült újra felpörögnie: 15 gólpasszal döntőbe segítette csapatát a Major League Soccerben – ez a látványos„újrakezdés” hozta meg számára a díjat.

Lezárulni látszó karrierje olyannyira felívelt az idén, hogy Beckham nevét ott olvashattuk az MLS 2011-es álomcsapatában is. A legjobb visszatérő játékos díját a klubok vezetőinek, játékosainak és a média képviselőinek szavazatai alapján osztották ki.

A Galaxy – soraiban a Los Angeles-i szerződése utolsó heteit töltő Beckhammel – vasárnap vívja a bajnoki döntőt a Houston Dynamo legénységével.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
2026.06.26. 16:04

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Hírességek, mint futball-befektetők: igazi újítás vagy múló trend?

Képes Sport
2025.01.17. 12:23

Videó: „Adjátok ide a kib***ott mikrofont!” – Marco Reus így ünnepelte a Galaxy bajnoki címét

Minden más foci
2024.12.09. 08:35

A Los Angeles a New York legyőzésével történelme során hatodszor az MLS csúcsán – videó

Minden más foci
2024.12.08. 08:25

A Los Angeles Galaxy és a New York Red Bulls meccsel az MLS döntőjében

Amerikai sportok
2024.12.01. 08:15

MLS: duplázott a korábbi ferencvárosi, főcsoportdöntős a Galaxy és az Orlando is

Amerikai sportok
2024.11.25. 08:01
Ezek is érdekelhetik