MLS: a PSG ismét harcba száll a távozó Beckhamért

2012.11.20. 16:35
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő PSG ismét harcba száll David Beckham megszerzéséért. Mint ismert, a 37 esztendős angol középpályás bejelentette, hogy januárban távozik a Los Angeles Galaxytól.

Tavaly novemberben a PSG bejelentkezett Beckham leigazolására, ám az angol válogatott korábbi kiválósága családi okok miatt nemet mondott a dúsgazdag párizsi klubnak. A francia együttes az idén ismét megpróbálja leigazolni a középpályást.

Sajtóhírek szerint Beckhamnek Oroszországból, Kínából, a Dél-afrikai Köztársaságból, Brazíliából és Ausztráliából is van kérője, utóbbival állítólag már tárgyalt is a futballista, ám menedzsmentje tagadta ezt.

Beckham elmondta: a Los Angeles Galaxyval kétszer egymás után döntőbe jutott az MLS-ben, s karrierje befejezése előtt még egy utolsó kihívásra vágyik.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
Tegnap, 16:04

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08
Ezek is érdekelhetik