MLS: Ideje, hogy a gyerekek lássák a nagyszüleiket - Beckham

2012.11.29. 10:30
Előreláthatóan szombaton, a Houston Dynamo elleni MLS-döntőn játssza utolsó mérkőzését a Los Angeles Galaxyben David Beckham, aki hat szezont követően búcsút int a kaliforniai csapatnak. A középpályás a Sky Sportsnak nyilatkozva elmondta, egy időre biztosan hazatér a család miatt Angliába, és benne van a pakliban az is, hogy a szigetországban folytatja, ám több lehetőség közül választhat.
„Szerencsés vagyok, mert harminchét évesen is több izgalmas ajánlat közül válogathatok. Több minden szerepel a listán. Mindig mondtam, hogy szívesen visszamennék és játszanék Angliában, hiszen a világ legnagyobb klubjában, a Manchester Unitedben játszottam, ám más élvonalbeli csapatban nem tudom elképzelni magam. Ugyanakkor sohasem lehet tudni. Mint mondtam, van néhány izgalmas lehetőségem, és úgy gondolom, most egy kis időt Angliában fogunk tölteni, mert a gyerekek számára jó, ha látják a nagyszüleiket is” – nyilatkozta Beckham.
Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
Tegnap, 16:04

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

Tizennégy bajnoki után menesztették Gazdag Dánielék edzőjét – hivatalos

Minden más foci
2026.05.18. 09:08

MLS: Messi betalált, Pintér csereként állt be az Inter Miamiba

Minden más foci
2026.05.18. 07:05

MLS: Sallóiék kikaptak, Gazdagék ikszeltek idegenben

Légiósok
2026.05.17. 08:30

MLS: Pintér Dániel nem játszott, Messi duplázott, nyolcgólos mérkőzésen nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.05.14. 08:14
Ezek is érdekelhetik