Elmarad a skót negyedik ligás labdarúgó-bajnokságban az Elgin City és az ötvennégyszeres bajnok Rangers mérkőzése, miután a házigazda kiscsapat túl sok jegyet adott el az összecsapásra.
A skót labdarúgóliga közleményben jelezte: mivel az Elgin City nem tudta pontosan megadni az eladott jegyek számát, de fennáll a túlzsúfoltság veszélye, a mérkőzést későbbi időpontra halasztják. A találkozóra telt ház esetén 4520 drukker látogathat ki.
Legfrissebb hírek

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök
Foci vb 2026
2026.06.22. 16:18

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





