A Santos támadója, Neymar azt tervezi, hogy 2014 után Európában, azon is belül Barcelonában folytatja a pályafutását – erről a játékos édesapja beszélt egy brazil internetes lapnak.
„Szeretne Európában játszani – nyilatkozta Neymar da Silva a Lancenetnek. – A szerződését kétezer-tizenöt helyett kétezer-tizennégyig szorítottuk le, így azt követően válthat kontinenst. A világbajnokságig viszont mindenképp maradni akar, hogy segítse a brazil futball felemelkedését.”„Úgy vélem, hogy a Barcelona számára a legjobb útvonal – tette hozzá az apa. – A Barcelona futballja olyan, mint Neymaré. A góljaik többségét a tizenhatoson belülről szerzik. Ugyanakkor most még várnunk kell, lehet, hogy a Barcelona 2014-ben nem akarja majd Neymart, így hogy mondhatnám, hogy ő majd oda akar menni? A klub sem mondhat semmit még, szóval az a legjobb, ha mindenki csendben marad.”
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



