Labdarúgás: Beckham nem szerződik Ausztráliába

MTI MTIMTI MTI
2012.12.15. 10:14
Várhatóan nem szerződik Ausztráliába David Beckham, az angolok 115-szörös válogatott futballistája, aki távozik az észak-amerikai bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles Galaxytől.


Tony Sage, a Perth Glory tulajdonosa úgy nyilatkozott, beszélt a 37 éves középpályással, aki elmondta neki, nem akarja Ausztráliában folytatni pályafutását, mivel nagyon messze lenne üzleti ügyeitől.
Tony Sage, a Perth Glory tulajdonosa úgy nyilatkozott, beszélt a 37 éves középpályással, aki elmondta neki, nem akarja Ausztráliában folytatni pályafutását, mivel nagyon messze lenne üzleti ügyeitől.

Az angol válogatott korábbi csapatkapitánya hat év után hagyja el a Galaxyt, amellyel idén és tavaly is bajnokságot nyert. Közlése szerint ugyanakkor nem hagy fel a focival, s már több ajánlatot is kapott.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
8 órája

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos

Légiósok
2026.06.19. 11:50

Erste Liga: Mesikämmen Gyergyóból a rivális Brassóhoz igazolt

Jégkorong
2026.06.17. 15:37

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44
Ezek is érdekelhetik