FIFA-gála: Vicente del Bosque lett 2012 legjobb edzője

2013.01.07. 19:23
Vicente del Bosquét, a spanyol válogatott szövetségi kapitányát választották meg 2012 legjobb labdarúgóedzőjének – jelentették be a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) hétfő esti zürichi gáláján.

A spanyol válogatottal 2012-ben Európa-bajnoki címet szerző Del Bosque a Barcelonától 2012 nyarán távozó Josep Guardiolát és José Mourinhót, a Real Madrid trénerét előzte meg.

A női futballban is győztest hirdettek: ott Pia Sundhage, az olimpiai bajnok Egyesült Államok svéd szövetségi kapitánya lett 2012 legjobb edzője. Sundhage ősztől már hazája női válogatottjának szakvezetője.

A részletekről ide kattintva olvashat!

 

Legfrissebb hírek

A volt MLS-játékos beszólt Bielsának és Mourinhónak is

Foci vb 2026
16 órája

Mourinho poénkodik: Azt akarom, hogy a Real Madrid játékosai veszítsenek!

Foci vb 2026
2026.06.25. 21:22

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét

Foci vb 2026
2026.06.24. 10:17

José Mourinho a Real Madrid új vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 20:08

A Benfica már tényként kezeli, a Real Madrid 15 millió euróért megszerzi Mourinhót

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 07:43

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

A Benfica megerősítette, hogy kapott ajánlatot Florentino Péreztől José Mourinhóért

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 11:02

Real Madrid: méregdrága igazolással kampányol Pérez

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 10:26
Ezek is érdekelhetik