Az angol sajtóban továbbra is kiemelt téma, hogy Vukasin Polekszicset, a DVSC-Teva kapusát megkeresték a 2009-es Liverpool–Debrecen Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt. A montenegrói futballista a Telegraph-nak elárulta, korábban Angliába igazolhatott volna, akkor talán nem tiltják el két évre.
„A 2007–2008-as idényben elmehettem volna a Portsmouth-ba. Kiváló ajánlatot kaptam, de nemet mondtam, mert játszani akartam a Bajnokok Ligájában, és úgy voltam, hogy talán majd a következő nyáron váltok" – árulta el Vukasin Polekszics a Telegraph-nak.
„Hiba volt, mert utána kaptam ezt a büntetést. Talán ha akkor elmegyek... " – tette hozzá a kapus, aki elmondta, majdnem abbahagyta a labdarúgást a kétéves eltiltás miatt.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





