Ghána válogatottja 2–0-ra legyőzte a Zöld-foki-szigeteket a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája negyeddöntőjének szombati játéknapján, és elsőként bejutott a legjobb négy közé. Az első találat egy büntető után született, majd az utolsó percekben a zöld-fokiak egy szöglethez a kapusukat is felhozták a mezőnybe, a sarokrúgás után azonban elveszítették a labdát, így nem volt nehéz dolga a duplázó Wakasónak, csak az üres kapuba passzolta a labdát.
Legfrissebb hírek

Nem bírt egymással Anglia és Ghána
Foci vb 2026
2026.06.24. 00:00
Ezek is érdekelhetik






