Brazília: Neymar már unja, hogy minden mérkőzésen kifütyülik
Neymar már hozzászokott a szurkolói kritikákhoz, így nem vette zokon, hogy a brazil labdarúgó-válogatott többi tagjával együtt kifütyülte a hazai közönség a Chile ellen játszott felkészülési mérkőzésükön (2–2).
„Természetesen senki sem szereti, ha kifütyülik, de én már nem foglalkozom ezzel – nyilatkozta a Reutersnek Neymar a Chile elleni találkozó után. – Minden válogatott mérkőzésen kifütyülnek, már kezd unalmassá válni.”
A Santos üdvöskéje szerezte a brazilok második gólját, a selecao első találata előtt pedig ő végezte el a szögletet.
„Mindig mindent megteszünk a csapatért. Az ellenfelek extra motivációval lépnek pályára Brazília ellen, a mi feladatunk, hogy még náluk is jobban teljesítsünk – folytatta Neymar. – Hozzá kell szoknunk a kipfujoláshoz, ilyen futball. Egyik nap ezt kapod, a másik nap az egekbe emelnek. Így megy ez.”
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



