A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) 23 libanoni játékost és egy hivatalos személyt tiltott el az ázsiai országban felderített bundabotránnyal összefüggésben.
A FIFA szerdai tájékoztatása szerint két játékost örökös eltiltással sújtott, csakúgy, mint a vétkes hivatalos személyt. A többség, húsz labdarúgó egy évig nem léphet pályára.
Örökös eltiltást a futballisták közül Ramez Dajúb és Mahmúd el-Ali kapott.
Libanonban a helyi szövetség februárban zárta le a vizsgálatot az ügyben, melynek nyomozása során hazai és nemzetközi találkozók manipulálására derült fény.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik





