PSG: Beckham szerződését meghosszabbítaná az elnök

2013.04.01. 12:58
null
Nasszer al-Kelaifi (balra) nagyon elégedett David Beckhammel (Fotó: Reuters)
Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain elnöke azt szeretné, ha David Beckham a következő szezonban is a párizsi futballcsapatot erősítené.
Beckham januárban öt hónapos szerződést kötött a PSG-vel, Nasszer al-Kelaifi azonban a következő idényben is az együttesében látná a 37 éves angol középpályást.

„Beszélünk majd vele erről. Jól érzi magát Párizsban, és tényleg azt szeretnénk, ha a következő szezonban is velünk maradna – nyilatkozta a klub arab tulajdonosa a L'Équipe-nek. – A pályán és azon kívül is fantasztikus. Néha rosszul választunk, David szerződtetése azonban életem egyik legjobb döntése volt. Emberként, játékosként és nagykövetként is kiváló. Valóban hatással van az egész csapatra, mindenki szereti őt.”

Beckham egyébként korábban azt mondta, hogy nem zárkózik el a hosszabbítástól, bár kérdés, hogy mennyire elégedett a neki jutó játékidővel. Eddig ugyanis öt bajnokin lépett pályára, de csak egyet játszott végig, a többin általában az utolsó negyedórára cserélte be Carlo Ancelotti.
Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
8 órája

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
2026.06.25. 22:49

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Nuno Mendes: Nem tudom, hogy ez-e a PSG legjobb generációja, de...

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 20:19

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08
Ezek is érdekelhetik