Gyász: elhunyt a kórházba szállított szurkoló Skóciában
A kórházba szállítás után elhunyt az a szurkoló, aki rosszul lett a vasárnapi Kilmarnock–Hibernian skót élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen. A meccset a szünet után öt perccel félbeszakították, az eredményjelző akkor 1–1-et mutatott.
A Rugby Parkban az ötvenes éveiben járó férfi a lelátó első sorában lett rosszul, ezért a meccset félbeszakították az 50. percben. A gyanú szerint a Kilmarnock-szurkoló szívrohamot kapott, a helyszínen azonnal ellátták, majd kórházba szállították, ott azonban már nem tudták megmenteni az életét – a halálhírt a hatóságok is megerősítették.
A szurkolóról a család kérésére nem hoztak nyilvánosságra adatokat, mindössze annyit lehet tudni róla, hogy évek óta Kilmarnock-bérletes volt.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




