Gyász: öngyilkos lett a korábbi román válogatott védő
Öngyilkos lett Costica Stefanescu, a román labdarúgó-válogatott egykori csapatkapitánya, az ország történetének egyik legjobb hátvédje.
A 62 éves sportember leugrott annak a kórháznak az ötödik emeletéről, ahol rákkal kezelték. A katonai ügyészség vizsgálja a keddi esetet.
Stefanescu az 1970-es és '80-as években 66-szor lépett pályára a nemzeti együttesben, klubszinten a Steaua Bucurestit és az Universitatea Craiovát erősítette. Később edzőként dolgozott.
Stefanescu 1981-ben pályára lépett a Népstadionban a Magyarország–Románia (1–0, gólszerző: Fazekas László) vb-selejtezőn, majd a két csapat bukaresti meccsén is (0–0).
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




