Románia: tovább vándorolt a DVTK és a Szpari volt csatára
Ismét klubot váltott Bogdan Apostu: a román csatár elhagyta az Universitatea Clujt és a másodosztályú UTA Aradhoz igazolt. A DVTK és a Nyíregyháza Spartacus volt légiósa 15. alkalommal váltott csapatot pályafutása során.
Apostu 2007-ben és a 2008–2009-es szezonban is volt a Nyíregyháza Spartacus játékosa, a Szpari színeiben 28 bajnokin 13 gólt szerzett. A 2009–2010-es szezonban a DVTK-ban is futballozott, ám a diósgyőri csapatban öt bajnokin nem tudott a hálóba találni.
A 31 éves román csatár most elhagyja a kolozsvári Universitateát, és visszatér az UTA Aradhoz, melynek játékosa volt a 2004–2005-ös és a 2006–2007-es szezonban.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB I: távozót jelentett be a Nyíregyháza – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.05. 16:42
Ezek is érdekelhetik






