Románia: tovább vándorolt a DVTK és a Szpari volt csatára

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.09.08. 11:53
Ismét klubot váltott Bogdan Apostu: a román csatár elhagyta az Universitatea Clujt és a másodosztályú UTA Aradhoz igazolt. A DVTK és a Nyíregyháza Spartacus volt légiósa 15. alkalommal váltott csapatot pályafutása során.

Apostu 2007-ben és a 2008–2009-es szezonban is volt a Nyíregyháza Spartacus játékosa, a Szpari színeiben 28 bajnokin 13 gólt szerzett. A 2009–2010-es szezonban a DVTK-ban is futballozott, ám a diósgyőri csapatban öt bajnokin nem tudott a hálóba találni.

A 31 éves román csatár most elhagyja a kolozsvári Universitateát, és visszatér az UTA Aradhoz, melynek játékosa volt a 2004–2005-ös és a 2006–2007-es szezonban.

Legfrissebb hírek

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

NB I: távozót jelentett be a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 16:42

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03
Ezek is érdekelhetik