Crvena zvezda: sampont öntöttek a játékosok autójába

2013.10.15. 14:41
Kilenc Crvena zvezda-futballista autójának ablakát törték be a felháborodott szerb szurkolók hétfőn este.

A huligánok a betört ablakokon keresztül sampont öntöttek a kocsik utasterébe. Az akciót az váltotta ki, hogy a belgrádi klub játékosai egy nappal korábban nyílt levélben panaszkodtak a körülményekre, többek között arra, hogy a pálya rossz állapotban van, az öltözőben pedig nincs sampon.

Szerbiában az utóbbi időben többször is előfordult, hogy a szurkolók tettlegesen a futballisták ellen fordultak: néhány hónapja egy vereség után néhány Crvena zvezda-játékossal levetették a mezüket, augusztusban pedig a Partizan egyik szimpatizánsa beszaladt a pályára, és megfosztotta Marko Scsepovicsot a kapitányi karszalagtól.

Legfrissebb hírek

Abu Fani a Crvena zvezdánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 21:48

A két öngólt vétő Szerbia csúnyán kikapott Mexikótól, Csehország Guatemalát győzte le felkészülési mérkőzésen

Foci vb 2026
2026.06.05. 10:24

Megszületett a megállapodás: Szerbiába igazolhat a Ferencváros középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 14:51

Vereség Nisben, kétgólos hátrányból várjuk a szerbek elleni vb-selejtező visszavágóját

Kézilabda
2026.05.14. 19:44

Balhés előzmények után Szűcs Kornél gólja ellenére Dejan Sztankovicsék nyerték meg a Szerb Kupát

Minden más foci
2026.05.13. 23:50

Luka Krivokapics: Kukics hiánya pluszmotivációt jelenthet a magyarok ellen

Kézilabda
2026.05.13. 16:47

Küszöbön Abu Fani klubváltása, nem kevés pénzt kaphat a Fradi – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.13. 16:19

Dejan Sztankovics elhozná a Ferencvárostól egyik korábbi játékosát – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.12. 11:46
Ezek is érdekelhetik