Egyiptom: a korábbi másodedző váltja az amerikai kapitányt
Savki Garib lett a jövő évi brazíliai világbajnokságról lemaradt egyiptomi labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya.
Elődje, az amerikai Bob Bradley azt követően távozott, hogy a Ghána elleni pótselejtezőt 7–3-as összesítéssel elveszítette a csapat.
Az 54 éves Garib 2004 és 2011 között a felnőttválogatott másodedzőjeként dolgozott, azt megelőzően az U21-es gárda trénere volt, míg 1986-ban szerepelt a kontinensbajnokságon győztes együttesben.
Legfrissebb hírek

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését
Foci vb 2026
2026.06.22. 17:38
Ezek is érdekelhetik





