MLS: floridai klub csatlakozik - még nem Beckhamék

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.11.20. 10:34
Az Orlando City Lions együttesével bővül 21 csapatosra az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság, az MLS mezőnye. A liga tervei szerint 2020-ra 24 csapatosra bővül a bajnokság, többek között a David Beckham és LeBron James összefogásával alakuló Miami is csatlakozhat.
Az Orlandót a brit Phil Rawlins (az angol Premier League-ben szereplő Stoke City részvényese) és a brazil Flavio Augusto Silva multimilliárdos alapítja meg, a csapat 18 ezres vadonatúj (84 millió dollárból – 18.5 milliárd forintból – megépülő) stadionban játszik.
Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
2026.06.26. 16:04

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

Tizennégy bajnoki után menesztették Gazdag Dánielék edzőjét – hivatalos

Minden más foci
2026.05.18. 09:08

MLS: Messi betalált, Pintér csereként állt be az Inter Miamiba

Minden más foci
2026.05.18. 07:05

MLS: Sallóiék kikaptak, Gazdagék ikszeltek idegenben

Légiósok
2026.05.17. 08:30

MLS: Pintér Dániel nem játszott, Messi duplázott, nyolcgólos mérkőzésen nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.05.14. 08:14
Ezek is érdekelhetik