Robbie Keane marad a Los Angeles Galaxy labdarúgója: a rutinos támadó szóban már megegyezett az MLS-ben szereplő klubbal szerződésének meghosszabbításáról, így már csak az aláírás van hátra.
„Szóban megegyeztünk, két évvel hosszabbítok, talán hárommal – idézi a skysports.com Robbie Keane-t. – Izgatott vagyok, örülök, hogy a Galaxyban maradhatok. Arra nem is gondoltam, hogy visszatérek a Premier League-be, élvezem itt a játékot, és a klub is támogat mindenben."
Robbie Keane egyébként a napokban Írországban járt, edzőtanfolyamot végez, ám a visszavonulás még meg sem fordult a fejében.
Legfrissebb hírek

Illusztris társaságban tűnt fel Robbie Keane
Foci vb 2026
2026.06.13. 11:45

Nem Robbie Keane lett a Celtic menedzsere – hivatalos
Minden más foci
2026.06.11. 14:46

Hajnal Tamás: Tudjuk, mit várhatunk Borbély Balázstól
Labdarúgó NB I
2026.06.04. 06:36
Ezek is érdekelhetik




