MLS: Robbie Keane szívesen marad Los Angelesben

2013.11.14. 13:57
Robbie Keane marad a Los Angeles Galaxy labdarúgója: a rutinos támadó szóban már megegyezett az MLS-ben szereplő klubbal szerződésének meghosszabbításáról, így már csak az aláírás van hátra.

„Szóban megegyeztünk, két évvel hosszabbítok, talán hárommal – idézi a skysports.com Robbie Keane-t. – Izgatott vagyok, örülök, hogy a Galaxyban maradhatok. Arra nem is gondoltam, hogy visszatérek a Premier League-be, élvezem itt a játékot, és a klub is támogat mindenben."

Robbie Keane egyébként a napokban Írországban járt, edzőtanfolyamot végez, ám a visszavonulás még meg sem fordult a fejében.

Legfrissebb hírek

Illusztris társaságban tűnt fel Robbie Keane

Foci vb 2026
2026.06.13. 11:45

Nem Robbie Keane lett a Celtic menedzsere – hivatalos

Minden más foci
2026.06.11. 14:46

Ilyen még nem volt a 12 csapatos NB I-ben – már heten is edzőt váltottak

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 12:18

Hajnal Tamás: Tudjuk, mit várhatunk Borbély Balázstól

Labdarúgó NB I
2026.06.04. 06:36

Ezért is mondhatott le Keane a Ferencvárosnál – ő a bajnok és kupagyőztes kiszemeltje

Minden más foci
2026.06.03. 11:14

Hosszú idő után újra magyar szakembert nevezett ki a Ferencváros – Borbély Balázs az új vezetőedző

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 17:11

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

A távozó Robbie Keane érzelmes levélben búcsúzott a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 19:26
Ezek is érdekelhetik