Videó: aradi focisták éltették az ételt adó drukkereiket
A román másodosztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában az aradi UTA 0–0-s döntetlent játszott a nagyváradi Bihorral. A mérkőzést követően a hazai labdarúgók kimentek a lelátón helyet foglaló szurkolókhoz, és együtt énekeltek velük. Az aradi klub anyagi gondjai miatt a futballisták hónapok óta nem kaptak fizetést, a szurkolók azonban étellel és ajándékokkal segítik a csapatot. Íme!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







