Videó: kimenekítették a bosnyák szurkolókat a stadionból
A bosnyák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság listavezetője, a Zeljeznicar Sarajevo a tabellán 5. Borac Banja Lukát fogadta. Az első félidő végén pedig elszabadult a pokol: a hazai és vendégszurkolók pirotechnikai eszközökkel csaptak össze, a fővárosiak pedig saját stadionjuk üléseit is feltépték, és a velük szemben fellépő rendőröket dobálták vele. A Borac drukkereit egy oldalsó kijáraton menekítették ki a szervezők.
SAJÁT STADIONJUKAT SEM KÍMÉLTÉK A SZURKOLÓK SAJÁT STADIONJUKAT SEM KÍMÉLTÉK A SZURKOLÓK
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03
Ezek is érdekelhetik




