Légiósok: Dzsudzsák elégedett a Dinamo őszi szezonjával

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.12.08. 15:54
null
Dzsudzsák Balázs balján az Amkar Perm elleni meccset eldöntő Kevin Kuranyi (Fotó: Dzsudzsák Balázs/Facebook)
Ahogy arról már beszámoltunk, a 86. percben sárga lapot kapó Dzsudzsák Balázst a 88. percig soraiban tudó Dinamo Moszkva hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Amkar Permet, így sorozatban az ötödik sikerét könyvelhette el saját közönsége előtt. A mérkőzést követően a magyar válogatott szélső az egyik közösségi oldalon osztotta meg érzéseit rajongóival:

 

„Megnyertük az idei utolsó bajnoki meccsünket az Amkar ellen! Nagyon jól játszottunk, 2–0 lett a vége. A jó eredménynek hála a 4. helyen telelünk, és mivel az első helyezett Zenit csak 5 pontra van tőlünk, azt mondhatom, hogy elégedettek lehetünk. Nagyon köszönöm nektek a sok biztatást!” – írta Dzsudzsák a Facebookon.

A magyar játékos 15 fordulót követően egy gólt, és egy gólpasszt számlál a bajnokságban.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Dzsudzsák Balázs a következő idényt is a DVSC-ben tölti

Labdarúgó NB I
2026.05.31. 18:53

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 07:03

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47

Nyolc magyar és három légiós szerepel az NB I őszi válogatottjában

Labdarúgó NB I
2025.12.28. 08:39

Dejan Sztankovicstól elköszönt a Szpartak Moszkva – hivatalos

Minden más foci
2025.11.12. 08:08
Ezek is érdekelhetik