A laoszi elsőosztályú LAO Toyota FC-be szerződött Homma Kazuo, a Diósgyőri VTK korábbi japán légiósa. A 33 éves támadó a nyáron távozott az NB II-ből kieső Veszprémtől, azóta csapat nélkül készült.
Homma Kazuo 117-szer szerepelt a magyar élvonalban, ezeken 33 gól és 14 gólpassz szerepel a neve mellett. A japán csatár Szerbiából igazolt Magyarországra, és többek között megfordult a DVTK-ban, a Nyíregyházában, Siófokon, a Vasasban és a Ferencvárosban is.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







